Uverejnené Vložiť komentár

Kukuričné vrecia, Šungitové mydlo a kameňe

Mydlinka má pre Vás opäť nový sortiment v podobe biologicky odbúratelných kukuričných vriec na odpad, Eko utierky a Eko hubky, ktoré sa dajú opakovane prať v pračke, bavlnené vrecká na potraviny alebo drogériu, Šungitové mydlo a Šungitový kameň na čistenie pitnej vody.
Kukuričné bio vrecia (40l a 70l) sú ideálne pre kompostovateľný odpad z kuchyne, domácnosti a záhrady. Vrecia sú vyrobené z prírodne obnovovaných zdrojov. Bez problémov sa dajú rozložiť s biologickým odpadom v kompostéri.
Eko utierky a hubky na riad (Sonet, Sodasan) z celulózy sa dajú opakovane prať pri teplote 60 °C a bavlnené vrecká zo 100% certifikovanej eko bavlny sú ideálnym pomocníkom na uschovávanie pečiva, múčnych výrobkov, byliniek a rôznych iných výrobkov.
Šunhgitové mydlo je iné, ako mydlo s aktívnym uhlím (ktoré máme mimochodom taktiež v ponuke). Mydlo je 100% prírodné, obsahuje čiastočky šunghitového prachu, ktorý efektívne čistí pokožku, odstraňuje odumreté bunky, zmierňuje podráždenie a chráni pred recidívou zápalov. 
Šunhgitový kameň má veľa úžasných účinkov, je čiernej farby a jeho vek sa odhaduje na 2 miliardy rokov. Nájsť sa dá v Karélii v dedinke Šunhga pri Onežskom jazere. Využíva sa napr. v stavebníctve (na výrobu elektricky vodivých stavebných materiálov), na čistenie vody (ako absorbent a antibakteriálne činidlo pri výrobe filtrov pre integrované čistenie vody), v medicíne a kozmetickom priemysle (ako plnivo v terapeutických, kozmetických a liečebných prípravkoch), ako liečivý kameň (harmonizér a talizman).Šunhgit nás chráni nielen pred vplyvom škodlivých elektromagnetických žiarení, ale aj patogénnych zón. Pomáha pri liečbe viacerých ochorení. Je to kameň, ktorý do seba pohlcuje všetko negatívne, škodlivé a zlé. Sústreďuje sa na obnovu všetkého dobrého, užitočného, vyžaruje liečivú energiu, odstraňuje únavu, a hlavne zvyšuje celkovú imunitu organizmu (ľudí, zvierat, rastlín). Skúšky dokázali, že tento kameň vytvára ochranný štít, v ktorom je eliminované negatívne žiarenie, takže slúži nielen na ochranu, ale aj spoľahlivý boj. Šunghitový kameň sa delí do piatich skupín od 98% uhlíka do 10% uhlíka (čím je percento uhlíka vyššie, tým je kameň kvalitnejší). Na trhu sa môžete stretnúť aj s falošným šunghitovým kameňom a preto majte na zreteli, že pravý šunghit je vodivý, takže jeho prostredníctvom môžete rozžiariť žiarovku (šunghit, batéria a žiarovka).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *