Ako to u nás funguje?

Veľa ľudí sa pýta, ako funguje predaj rozlievanej (čapovanej) drogérie v eko drogérii Mydlinka, tak sme si dovolili vám ho predstaviť
Mydlinka ponúka veľa kvalitných výrobkov v drogistickom a kozmetickom sortimente. Jedným z nich sú Delizia čistiace prostriedky. Viacerí z Vás už vedia, čo u nás z tohto sortimentu nájdete a ako sa nakupuje, ale pre tých, ktorí ešte u nás neboli, ale chceli by, máme pomôcku. Produkty Delizia sú viac ako 90% odbúrateľné v prírode, nie sú testované na zvieratách (ani jednotlivé zložky a ani hotové produkty), sú bez parabénov a fenolov, sú to Talianske produkty, ktoré spĺňajú nariadenia HACCP, majú certifikát kvality na národnej aj medzinárodnej úrovni ISO 9001. Systémom predaja nalievanej drogéria (aj do vašej čistej fľašky) šetríme životné prostredie, vašu peňaženku a myslíme na budúce generácie. Ako je to možné? Pri takejto kúpe ušetríte 15% – 20% v porovnaní s obvyklým prostriedkom. Neplatíte za reklamu, cenu fľaše (ak si ju prinesiete), ktorej hodnota závisí od množstva spotrebovaného petroleja. Výrobky sú vysoko koncentrované a vďaka tomu sa používa polovičné množstvo produktu s bežným výrobkom. ( Napr. Pracie gély- 50ml / 5kg bielizne).
Systém nákupu: Prídete do obchodu so svojou čistou fľaškou, prípadne si ju zakúpite v obchode a predavač/ka vám naplní fľašu vami požadovaným množstvom (aj úplne minimálnym na jedno použitie). Fľaša sa odváži a nalepí sa etiketa s označením produktu, ktorý je v nej. (Systém je taký istý, ako keď si kupujete ovocie alebo zeleninu). Je to veľmi jednoduché a môžete si kúpiť viac druhov rôznych výrobkov. Nie ste viazaní na celé balenie, ale kupujete len toľko, koľko naozaj potrebujete a chodíte nakupovať s vašou fľašou.
V Mydlinke máme k dispozícii 50 druhov prostriedkov na rozlievanie z toho 12 druhov gélov na pranie (rozdelené na druhy bielizne a funkčnosť), 7 druhov aviváží (5 druhov má totožné vône s gélmi na pranie, aby sa vône nemiešali), 6druhov mydiel na ruky, 3 druhy šampónov na vlasy, 3 sprchové gély, odstraňovač škvŕn, 2 prostriedky na ručné umývanie riadov, prostriedky do umývačky riadov (gél, leštička, tablety), 3 prostriedky na umývanie tvrdých povrchov, drevených plôch a čistenie nábytku (prach a leštenie+ dezinfekcia), šampón pre psy, 2 odstraňovače vodného kameňa (kúpeľňa, sklo, dlažba, vodovodné batérie), čistič kúpeľne, čistič toaliet, čistič na okná a zrkadlá, univerzálny odmasťovač (plechy, mikrovlnka, kuchynská doska, keramická doska atď…), čistič na trúby, grily a osviežovač vzduchu.
Cenové relácie prostriedkov Delizia:
Pracia dávka na 5kg bielizne 0,17 €
Aviváže na 5kg bielizne 0,10 €
Ostatné čistiace prostriedky od 2,39 € do 4,90 €/kg
Tešíme sa na všetkých nakupujúcich a priaznivcov zdravého života v harmónii s prírodou .